Sepet

Hakkımızda

narexx.com, toptan alım-satım yapabileceğiniz, şirketleri tek bir çatı altında toplayan geniş kapsamlı toptan e-ticaret platformudur. Ocak 2021 ’de hizmete açılan narexx, toptan alışverişin yeni adresidir.

Yıllardır tekstil ağırlıklı toptan alışverişin profesyonelliğini arkamıza alıp hizmetlerimize daha farklı sektörlerle devam ettireceğimiz Toptan Alışveriş Platformu narexx ile toptan alıp toptan satarak işinizi büyütebilirsiniz.

Ayrıca kendi ürinlerimizi sunacağımız perakende sayfamızdanda dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Erkek bayan giyim tekstil ürünleri, Ara mamulden hammadeye, yedek parçadan kozmetiğe, elektronikten tarım/gıdaya kadar birçok farklı sektörleri içinde barındıran narexx, toptan ticareti dijitale taşıyarak yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.

narexx, büyükten küçüğe, Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm sektör gruplarına kolayca ulaşmanızı sağlar. Aynı ürüne birden fazla satıcıdan ulaşabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ürün adedine göre fiyat teklifleri isteyip, size uygun olan fiyattan istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Çoklu kredi kartı, havale eft sanal pos gibi sunduğu farklı ödeme seçenekleri ile alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz.

Siz de Toptan Alışveriş Platformu narexx.com ’da yer alın. Toptan alıp toptan satarak hem işinizi kolaylaştırın hem de daha çok kazanın.